Hakkımızda

                     

HAKKIMIZDA:

ÖZDÖNÜŞÜM MÜHENDİSLİK (www.depremolcum.com) firması olarak 1990 yılından beri proje, taahhüt, danışmanlık , analiz, deprem testi ve kentsel dönüşüm işleriyle iştigal etmekteyiz.

Bünyemizde teknik ekip olarak 3 İnşaat Mühendisi, 1 Mimar, 4 Tekniker, 2 Jeoloji mühendisi, ve taşeron olarak tarafımıza laboratuvar hizmeti veren yetkili (Çevre ve şehircilik Bakanlığı onaylı) laboratuvarlar mevcuttur.

Firmamızın iştigal konusu deprem testi,bina performans analizi, kentsel dönüşüm, ve statik analiz üzerine mevcut ve yeni yapılacak yapılarla ilgili çalışmaları yapmaktadır.

VİZYONUMUZ:

ÖZDÖNÜŞÜM MÜHENDİSLİK :(0212)9990442 (www.depremolcum.com), mühendislik hizmetlerinde çağdaş bilimsel çizgimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak ve yetkin ekibimizle, konusunda yapılacak işleri tüm özverilerimizle çalışarak sektörde en üst sıralarda olmayı amaç edinmektedir.

MİSYONUMUZ:

ÖZDÖNÜŞÜM MÜHENDİSLİK (www.depremolcum.com),Mühendislik sektöründe kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak evrensel değerlere ve insanlığa olan sorumlulukları yerine getirmektir.

FİRMA POLİTİKAMIZ:

ÖZDÖNÜŞÜM MÜHENDİSLİK (www.depremolcum.com), Mühendislik hizmeti olarak  kaliteden ödün vermeden, bilimsel çalışmalarımızla meslekte kaliteli, çalışkan ve prensipli bir yapıyla mesleğimizi sürdürmek , stabilize prensiplere bağlı etik değerleri olan sorumluluk sahibi mühendislik firması olarak çalışmalarımızı sürdürmektir.

Sosyal Platformlarda bizi takip edebilir veya beğenebilirsiniz.